Vonný olej na vytírání

balení/lit.:

Specifikace:

dezodorační prostředek silně parfémovaný s dlouhodobým účinkem, k odstranění zápachu, s vůní Višně, Citronu, Zeleného jablka, Růže, Květů, Lesa, Oceánu, Vánoční.

Stačí přidat k přípravku na vytírání do kýble s vodou a rázem získáte příjemnou provoněnou atmosféru, jak vaši domácnosti, tak též hotelové recepce, nebo toalet a koupelen.

Bezpečnostní list citrón Download
Bezpečnostní list les Download
Bezpečnostní list oceán Download
Bezpečnostní list růže Download
Bezpečnostní list višeň Download
Bezpečnostní list jablko Download
Bezpečnostní list vánoční Download
Bezpečnostní list květy Download
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Historie

1990      Počátek působení německé firmy WEST BOHEMIA TRADING (WBT) na českém trhu. WBT se původně zabývala pouze dovozem chemie firmy KLOSSIN, působící na německém trhu od roku 1947.

1994      Firma WBT odkoupila receptury německé firmy a zahájila vlastní výrobu v Karlových Varech.

1999      Firma MAVRIK, která se do té doby zabývala stavební činností  odkupuje od firmy WBT kompletní výrobu včetně vlastnických práv na receptury. Tímto vznikají 2 divize firmy – stavební a chemie.

2010      Založení firmy SANI PRO s.r.o.  Firma SANI PRO přebírá veškerá vlastnická práva firmy MAVRIK – divize chemie a pokračuje ve výrobě čistící a úklidové chemie.

2019      Společnost VARNEA a.s. se sídlem v Plzni kupuje SANI PRO s.r.o. Sídlo provozovny a kompletní produktová řada je zachována.

Otevírací doba

pondělí
08:00 - 14:00
úterý
08:00 - 14:00
středa
08:00 - 14:00
čtvrtek
08:00 - 14:00
pátek
08:00 - 12:00
sobota
Zavřeno
neděle
Zavřeno